Az év legjobb eredményét hozta itthon a Barbie, de a magyarok az Oppenheimert is imádják
Amerikában azért elég nagy volt a különbség a két, egyszerre bemutatott filmszenzáció nézettsége között, de a magyar mozikban szinte kiegyenlített a verseny.
Amerikában azért elég nagy volt a különbség a két, egyszerre bemutatott filmszenzáció nézettsége között, de a magyar mozikban szinte kiegyenlített a verseny.
Ázsiában nem volt zökkenőmentes a „Barbenheimer" nyitóhétvége.
Az énekes maga jelentette be a hírt.
„Ez közvetlen támadás milliárdnyi toleráns hindu vallási meggyőződése ellen” – írták a rendezőnek.
A hollywoodi előadóművészek szakszervezetének a sztrájkja ellenére is folytatódott a Hungaroringen az Apex cím film forgatása, bár Brad Pitt a szombati információink szerint nem fogja tiszteletét tenni a Hungaroringen. A film körül azonban már most nagy a felhajtás, és az alkotók elég erős garanciát jelentenek arra, hogy nagy durranás lesz.
A Barbie olyan hihetetlenül erősen nyitott a mozipénztáraknál, amire idén még nem volt példa, az Oppenheimer bevételének dupláját hozhatja az első hétvégén, de mindkét film remekül teljesít az első napokban.
A több mint 20 ezer magyar filmes szakember ki van szolgáltatva az amerikai produkcióknak.
Bár mostanában leginkább a popzenei karrierjének epizódjairól, elmaradt koncertekről szólnak vele kapcsolatban a hírek Magyarországon, de Depp a magánéleti pere lezárta után újra visszatért a filmhez is, színészként és producerként egyaránt.
Az amerikai kritikusok véleménye alapján mindkét film elég jól teljesít, de egyelőre az atombomba atyja vezet.
Az első pillanattól erős szorongás lesz úrrá a nézőn gyomortájékon, és ez kitart három órán át, miközben nézi Christopher Nolan filmjét, és még csak nem is az atombomba felrobbantása zaklatja fel leginkább.
A Barbie című film valójában egy csapda, egy nagyon okosan felépített, rikító rózsaszín kelepce. Sokan lesznek, akik sosem számítottak volna arra, amit ad ez az elvileg egy gyermeteg játékbabáról szóló film – és ez benne a legjobb. Kritika.
A színész korábban arról beszélt, hogy részt vett a castingon, de végül nem őt választották.
Christopher Nolan azt mondta, tetszett neki az ötlet, hogy a magyar tudós, Szilárd Leó szerepére egy magyar színészt válasszanak.
A rendező, Paul King azzal viccelődött, hogy jócskán felszedett a forgatás alatt, de reméli, a decemberi premierre le tudja adni.
A színészt az Oppenheimer egyik főszerepével kínálta meg a rendező, amire nyilván nem mondott nemet.
A köztévének forgatnak, de erről egyelőre csak a mongol nyilvánosságot tájékoztatták.
Pontosabban a háborúról, amit a mesterséges intelligencia indított az emberiség ellen, és amelynek megnyeréséhez egy aranyos kislányt kellene megölni.
Egyszerre voltak miniszterek, anyák és pártvezetők, az országot a Covid alatt immunizáló, a háború idején a NATO-ba bevezető döntéshozók, politikusok. Az HBO minisorozatát arról az öt nőről, akik a finn kormányt egészen a közelmúltig vezették, azért kell megnézni, mert ilyen felállást, de még ehhez hasonlót sem láthatunk Magyarországon.
Az új Nolan-film londoni premierjét még előre is hozták egy órával, hogy a színészek is ott lehessenek, de a vetítést már nem várták meg, mert közben elkezdődött a sztrájk. A szabályok miatt a filmben szereplő Haumann Máté sem nyilatkozhat a produkcióról. A hollywoodi sztrájk miatt filmek bemutatója csúszhat, és munkahelyek vannak veszélyben.